Metalcilerin Adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gotik Nickler

Gotik Nickler Empty Gotik Nickler

Mesaj  Lale Çarş. 03 Eyl. 2008, 19:17

Kırılмaмış soИ kaLbί kırмaya qeLdiм ,)
Çok deqίştίм beИ artık мeLek deqίLiм.

Vé AqLamak AnadiLidir Tüm DiLLérdé AyrıLıqın..!

GéLmédiqin ÖnémLy DéiL GéLsén ÖnémLy OLcakty..!

αşкмι ∂є∂ιη кαяşιℓιкѕιz σ кιşιηιη уαηℓιzℓιğι∂ιя уαηℓιzℓιğιη∂α уαşαттιğι ∂üşüη¢єℓєяι gιzℓι αяzυℓαяι∂ιя вєη¢є…

ölüm yine aynı yerde aynı saatte çıktı karşıma ama bisey eksikti ve ben hala gülmekteydim çünkü sen çoktan ölmüştün

Yine Dert,Tasa,Keder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur

Uzak Durun DüşLerimden. Cekin Terapi OrduLarınızı

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!

Bir cinayetten ibaret katlettiğin satırlarım

ßέηi †aηЯidaη qέLέη мέsajLaЯLa iKηa έ†мέyέ caLi$мa !.. KέηDi i$LέDiqiη quηahLaЯLa ßέηi su¢LuyoЯsuη...

Merdivenlerden çıkarken orada olmayan bir adama rastladım..bugün de yoktu orada!..keşke,keşke hiç gelmese...

Birgün bu eğlenceli ışıklar bitecek..yalnızlık gerçek demek..gerçek bizi çekecek!!!..

Bizden nefret edin çünkü sizden değiliz,arkamızdan hep küfredin kendimize kefiliz,dünyalarımız farklıdır anlaşamıycaz eminiz..asadan ölümü çıkaran üstadın nesliyiz biz

ÇığLık atmaK istiyor içimin DerinLikLeri // ßu korkunç sessizLik durduruyor ßeni

ßÜTün dünya GüNAHkaR MAsuM dEĞiİLiz HiçßİrRİMis

YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını.. ,, Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik.. ßenim H£p oLdugum GiBi

ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın!

hayat bir kez daha ağıtlar yakıyor günahlarıma….

Tutunmaya çalıştıkça nefeslerime ellerin itiyor beni yine kendi içime ve sözlerinle baş başa kalıyorum..

göglerin inleyen efendisi,çağıldayan ruhunla varlığıma lanetini üfle birkez daha...üfle ki asırlardır kendi karanlığında çürümeye mahkum edilen bu ucube tenimin her bir hücresi son kez kavrulsun ve acılı kıvranışlarım anlam bulsun...

Yalnızlığımı örttüğüm yalnız bedenler de terk etti beni..

Hiçbir şey diyen bir cümlenin
Ortasına terkedilmiş bir kelimeyim
Öznesiz,zamansız,zarfsız...
Mektupsuz,adressiz..

άşк √άя, ŋє мµτℓµℓµкℓάя... Đõят е√άя Чάℓŋιجℓιк √άя...

ölür gibi yapınca acım diner mi?? Sence

İki sözümden biri öLüm oLmuşqen;hayata tutunmamı nasıL beqLersiniz ki benden?

sheytanlık bnm yaşam tarzım...

r

Anlamaya çalışmak saç...ık..!Anlamadan yaşamak gerekiyormuş..Ama bazen!

Unutmak gerekiyormuş unutulma pahasına..
Zaman değilmiş gideni getiren..
Aslında zamanmış var olanı g*türen..!

Ruhum cok Yaralı Cok Kan akıor ruhumdan.. Dursun artıq btsin artıq.. qecsin ßu yaralar Yoruldm yara alMaktan..

Artık kapıyı çalan ben değilim anne ruhuma başkası girdi dünyanın son günü gibiydi sanki tüm dokunduklarım eriyip gitti… Artık o küçük çocuk değilim anne içime bir canavar yerleşti…

rüsgar alıp gotürür bni sonsuz karalına.. canım yanar çığlıqlarla.. ama hiç acı yoq ..!üsmes beni ağlamaq bedenim alışmış sonuçda

Yokluğun, ismi bile henüz konmamış bir çocuğun katilidir şimdi....

DüNya ßiR fiLm açıLıR peRdeN mutLu s0Nda y0k kaçaR hep seNden..NefRet edeRsin seyiRciLeRden..sahNesi geRçek tek 0yun öLümdüR..
Lale
Lale
Admin

https://metalforum.ace.st

- Similar topics